Warsztaty fotograficzne na Piotrkowskiej

· w Drukarni ·

Są miejsca do których chce się wracać, a w zasadzie z których nie chce się odchodzić. Dla mnie jednym z takich miejsc jest OFF Piotrkowska. Choć Łódź od Warszawy dzielą zaledwie dwie godziny spędzone w pociągu, to do tej pory nie bywałam tam zbyt często.

Jeżeli kochacie cegłę, dobre jedzenie, pomysłowych ludzi tworzących przeróżne formy sztuki, to koniecznie musicie odwiedzić OFF Piotrkowską. Mnie tym razem do Łodzi sprowadziły warsztaty fotografii kulinarnej organizowane przez fundację Via Art.
Via Art warsztaty fotografii kulinarnej organizuje każdego miesiąca bezpłatnie, ale nie tylko! Jeżeli wolicie podszkolić się w portretach czy street fashion, też znajdziecie coś dla siebie. Wracając do kulinariów, wydarzenie odbywa się w Drukarni – przemiłej restauracji, znajdującej się w samym sercu OFF. Do świata pysznych zdjęć wprowadziła nas Dominika, która później czuwała nad naszą pracą.

W kuchni Drukarni, specjalnie dla nas przygotowano potrawy, z którymi spędziliśmy trzy godziny. Przestawialiśmy, stawaliśmy na palcach, wychodziliśmy na słońce, wszystko po to by popróbować i pstryknąć jak najlepsze zdjęcie.

Ludzie cudni, uśmiechnięci, miejsce wymarzone. Jeżeli więc kochacie fotografować, to koniecznie popstrykajcie z Via Art!

1 Komentarze

  1. AZgotuj!

    19 kwietnia 2015

    Szkoda, ze nie widziałam – zabrałabym się z Tobą:)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skosztuj również